У міліції не зареєстрували збройний грабіж двох дівчат, натомість кепкували з потерпілих

Автор: Турій Роман

19 Oct, 2015 12:58

Поділитись публікацією
У міліції не зареєстрували збройний грабіж двох дівчат, натомість кепкували з потерпілих

“Галка” повідомляла про збройний напад на двох мешканок Івано-Франківська, який стався в ніч з 16 на 17 жовтня.

Тоді в районі магазину “Турист” до двох дівчат підійшли невідомі з прикритим обличчям, і тримаючи в руках пістолет, вихопили у однієї з потерпілих сумку. Після цього злочинці зникли на автомобілі.

Нині “Галка” поцікавилася у міліції ходом розслідування цього злочину. Однак як виявилося, інцидент правоохоронці не зафіксували. Про це повідомили у прес-службі УМВС в області.

Ця інформація обурила потерпілих. У розмові з “Галкою” одна з дівчат – Настя Нестеренко, розповіла подробиці тієї ночі.

Після злочину дівчата телефоном звернулися у міліцію. Там черговий почав підозрювати їх, що вони жартують і вигадують інцидент. Тож потерпілі вирішили не чекати патруля, а самі пішли у міськвідділ на Бельведерській. Туди ж приїхала мама дівчини, в якої вкрали сумку.

Та особливої користі це не дало. Міліціонери не схотіли приймати заяву про злочин, сказали, що вистачить лише протоколу. Який частково писали на бланку, частину – просто на чистому аркуші А4. На словах пояснювали, що заяву поки писати передчасно.

Потім поїхали з дівчатами на місце злочину і на службовому автомобілі розвезли їх додому – на годиннику було близько п”ятої ранку. На спілкування з міліцією, яке нічим не закінчилося, у потерпілих пішло більше двох годин.

Потерпілі зізнаються – відчували, що у міськвідділі не роблять те, що потрібно, не вживають оперативних заходів для пошуку зловмисників за “гарячими слідами”, але перебували у шоковому стані і надіялися на порядність міліції.

“Коли ми спитали, чи можна вивчити камери відеоспостереження по місту, нам відповіли запитанням – “Ви думаєте шо тут Америка?””, – розповіла Анастасія.

Нині дівчата мають намір знову йти у міськвідділ, наполягати на прийомі заяви. Також хочуть написати скаргу на дії правоохоронців, які неналежно виконували свою роботу у ніч на вихідні.