Не збірний образ людей і міста: творці скандального серіалу “Встигнути до 30” про недолугу персонажку з Коломиї

Автор: Застава Максим

13 Лис, 2023 09:42

Поділитись публікацією
Не збірний образ людей і міста: творці скандального серіалу “Встигнути до 30” про недолугу персонажку з Коломиї

Телеканал “ТЕТ” відреагував на скандал довкола образу Люби — недолугої дівчини з Коломиї у серіалі “Встигнути до 30”. Кажуть, про місто і його мешканців не йдеться.

Читайте також: У Коломиї просять відмовитися від квітів на 1 вересня, а гроші перерахувати ЗСУ

Про це пише “Галка” з посиланням на телеканал.

У відповіді на скандал у “ТЕТ” зазначають, що серіал створений на запит глядачів. Мовляв, комедія, як художній твір в умовах постійного стресу та турбулентності, допомагає знаходити позитивні емоції.

“У соцмережах розпочалася гіперболізація контексту, начебто Коломию назвали «глухим селом», а головну героїню Любу — зробили “рагулинею” та “неймовірно дурненькою”. Це абсолютно не відповідає дійсності, адже, по-перше, про Коломию, умови життя в місті, традиції чи щось інше — в серіалі не йдеться, а персонаж Люби, який є вигаданим, — це жодним чином не збірний образ коломиян.

По-друге, якщо переглянути серіал повністю, стає очевидним, що героїня проходить шлях трансформації та завдяки друзям та оточенню стає кращою версією себе. Ні автори серіалу, ні телеканал чи творча команда не мали на меті образити будь-кого, використовуючи звичайні та зрозумілі для всього світу сценарні прийоми”, – йдеться у повідомленні.

Як писала “Галка”, коломияни обурилися образом Люби, яку зобразили дівчиною із затурканого села. На думку міського голови Коломиї Богдана Станіславського, серіал мають видалити з мережі. Крім того, очільник громади підготував офіційного листа до телеканалу, де вимагає публічно перепросити за “спотворення, стереотипізацію та приниження образу людини – уродженця Коломиї”.