Не здаси аналізи – не отримаєш їжу: в Японії відкривають ресторан, куди доведеться ходити з баночкою (ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

05 Кві, 2019 23:38

Не здаси аналізи – не отримаєш їжу: в Японії відкривають ресторан, куди доведеться ходити з баночкою (ВІДЕО)
Зразки слини, сечі та фекалій доведеться принести за два тижні до того, як ви захочете поласувати суші.

Перший ресторан Sushi Singularity, в якому бронювання столика буде здійснюватися за два тижні до візиту, має відкритися в Токіо у 2020 році. Концепт ресторану розробила японська студія дизайну Open Meals.

Як повідомляє National Geographic, клієнт, який зробив попереднє замовлення отримає “міні-лабораторію” для збору зразків своєї слини, сечі та фекалій. Їх проаналізують фахівці двох медичних компаній і створять унікальний ідентифікатор здоров’я гостя.

На основі цього ідентифікатора будуть підібрані інгредієнти для персонального приготування суші, які в Sushi Singularity будуть виготовлятися на 3D-принтері.

“Гіперсоналізація стане звичайним явищем для галузі обслуговування майбутнього: знаючи особливості роботи кишечника, склад мікрофлори та інші показники, можна складати індивідуальне меню, заповнюють брак тих чи інших елементів”, – заявили представники студії Open Meals.

В реаліях нашої країни, здебільшого, працюють заклади харчування, де ті ж аналізи відвідувач починає здавати одразу після відвідування. Правда, іноді, упродовж двох тижнів.

Якщо такі заклади приживуться і з’являться у нас, то заповзяті українці почнуть безкоштовно здавати аналізи в ресторанах і доведуть до банкрутства всі комерційні медичні центри.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...