Небайдужі прибрали туристичні маршрути на Говерлі та до озера Несамовите (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

24 Oct, 2021 20:49

Поділитись публікацією
Небайдужі прибрали туристичні маршрути на Говерлі та до озера Несамовите (ФОТО)

“Збережемо красу Говерли!” – під такою назвою відбулася чергова акція прибирання маршрутів на горі Говерла та до озера Несамовите в рамках проєкт, що підтримує фонд Global Conservation.

Зібралися працівники Карпатського НПП, члени громадської екологічної організації “МАМА-86-Яремче”, місцеві волонтери, серед них – і небайдужа молодь. Сміття поменшало, але все ж є ще багато, інформує “Галка” з посиланням на Карпатський національний природний парк.

“Просто вражає не просто безкультур’я, але й відсутність етики та моралі. Як можна прийти в такий чудовий храм природи і насмітити?! Невже хтось може так вчинити на своєму подвір’ї? Мабуть, що – ні. Завершуючи літньо-осінній сезон, хочеться побажати всім, хто ще планує відвідати Говерлу, згадати про екологічний гріх. Карпати – легені не тільки України, але й Європи. Що ми залишимо майбутнім поколінням?”, – йдеться у дописі.

Пам’ятаймо: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять! Окрім того, що за засмічення лісових масивів накладається штраф від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст.73 Кодексу України про адміністративні правопорушення).