Небайдужі бурштинці висадили 40 туй на могилі борцям за волю України (ФОТО)

Автор: Застава Максим

17 Жов, 2018 20:53

Небайдужі бурштинці висадили 40 туй на могилі борцям за волю України (ФОТО)

Днями у Бурштині провели еко-акцію “Зелене місто”. Працівники Бурштинської ТЕС, члени громадської організації «Бурштинське міське об’єднання воїнів АТО», учні шкіл та просто небайдужі містяни спільно висаджували дерева на символічній могилі борцям за волю України.

Читайте також: В.о. гендиректора обласної дитячої лікарні призначили, аби врегулювати конфліктні моменти - Савка

Загалом до акції долучилося 128 осіб, які висадили 40 туй.

«Ми з вами живемо в промисловій країні. Завдяки заводам і фабрикам, шахтам і електростанціям у нас є робочі місця, зарплати, а наші міста і села можуть рости розвиватися. Але, як і в усьому світі, в української промисловості є зворотна сторона – екологічні проблеми. І, як і всюди в світі, українці сьогодні починають все більше замислюватися про те, як зберегти природне багатство і ресурси. Зберегти природу – це спільне завдання, тут важливі і зусилля великих підприємств, і кожної окремої людини. Компанія ДТЕК у першій половині 2018 року вклала понад 90 млн. грн в заходи по екології. Ми модернізуємо наші підприємства з тим, щоб вони стали більш екологічно безпечними. Ремонтуємо і встановлюємо нові електрофільтри на ТЕС для зменшення викидів», – розпочав акцію начальник екології ДТЕК Бурштинська ТЕС Петро Савка.

Голова ГО «Бурштинського міського об’єднання воїнів АТО» Володимир Кушнір вважає, з молодим поколінням потрібно працювати і якнайчастіше залучати до добрих справ.

«Я з радістю підтримую такі починання, і готовий допомагати разом зі своїми побратимами в усіх ідеях, які покращують благоустрій міста та територію на якій ми проживаємо. Ми спільно з дітьми висаджували дерева, були справжньою командою. Сьогодні чудовий день, сонячний, всі усміхнені і задоволені від процесу», – каже Володимир Кушнір.

Очільниця Бурштина Роксолана Джура каже, акція має великий філософський зміст, тому що вона об’єднує команду, громаду, владу, великий бізнес для того, щоб разом жити, покращувати, творити і примножувати добрі справи.

На завершення всіх учасників чекав святковий концерт у ПК «Прометей» з нагоди свята та еко-подарунки.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...