Недооцінена на Землі Росія хоче полетіти з китайцями на Марс

Автор: Вадим Войтик

01 Jul, 2014 23:32

Поділитись публікацією
Недооцінена на Землі Росія хоче полетіти з китайцями на Марс

Росія хоче співпрацювати з Китаєм в освоєнні Марса і Місяця. Про це заявив віце-прем’єр Росії Дмитро Рогозін. Він також висловив надію, що Росія разом з Китаєм у майбутньому зможуть разом створювати космічні апарати, радіокомпонентну базу, співпрацювати в картографії та комунікації.

«Якщо говорити про пілотовану космонавтику і про освоєння Сонячної системи, насамперед Місяця і Марса, ми тут готові рухатися з нашими китайськими друзями рука об руку», – підкреслив Рогозін.

Крім того, віце-прем’єр поінформував про реформування ракетно-космічної галузі в Росії. За його словами, це має скоротити аварійність в цій сфері, а також призвести до «консолідації російської ракетно-космічної промисловості», – повідомляє lenta.ru.

Раніше повідомлялося, що Роскосмос спільно з низкою наукових установ розробили проект колонізації Місяця. Приступити до виконання місячної програми планується в 2030 році. У новій концепції передбачається міжнародна кооперація, однак підкреслюється необхідність забезпечити «незалежність національної місячної програми від умов та обсягу участі в ній іноземних партнерів».