Недороблену набережну Стефаника хочуть передати на баланс місту

Автор: Єва Жасминова

17 Jul, 2015 09:10

Поділитись публікацією
Недороблену набережну Стефаника хочуть передати на баланс місту

Недобудовану набережну ім. Стефаника в Івано-Франківську обласне управління капітального будівництва має намір передати на баланс міста.

Читайте також: “Відкрийте добре очі й подивіться перелік”, – Світлана Онищук попросила облраду затвердити програму ремонту доріг. Депутати відмовили

Як повідомили джерела «Галки», таке звернення до міськвиконкому вже було. Проте, віце-мер Зіновій Фітель спростував цю інформацію, запевнивши журналістів, що з жодним схожим проханням Управління капітального будівництва ОДА не зверталось.

«Галка» також зв’язалася з начальником УКБ області Романом Пацаком, котрий упродовж двох місяців перебуває у відрядженні в зоні АТО.

Він, натомість, підтвердив такі наміри, зазначивши, що планували це ще тоді, коли він був у Івано-Франківську.

«Так, управління має такий намір – здати набережну Стефаника на баланс місту», – запевнив Пацак.

Як повідомляла Галка, минулої зими Департамент будівництва ОДА просив забезпечити зимове прибирання набережної Стефаника, ремонт якої ще не завершений, міську владу. Відповідне прохання 11 грудня 2014 року розглянув міський виконавчий комітет.

При цьому, наголошували на засіданні виконкому, обслуговуванням об’єкту, який ще не зданий в експлуатацію, мав би опікуватися генпідрядник робіт. Тоді ж нагадали і про публічну обіцянку народного депутата України Олександра Шевченка доглядати за цією вулицею впродовж цілої зими.

Також раніше у Департаменті комунального господарства, транспорту і зв’язку розповіли, що у них є гарантійний лист Товариства з обмеженою відповідальністю «ПБС» (наближену до нардепа Олександра Шевченка), яке взяло на себе зобов’язання обслуговувати набережну ім. Стефаника.

А нещодавно голова ОДА Олег Гончарук повідомив, що для завершення ремонту набережної потрібно ще 15 мільйонів гривень.