НЕФКО розмістило на Prozorro непрозорий тендер на реконструкцію опалення у франківській школі

Автор: Вадим Войтик

12 Бер, 2023 18:15

Поділитись публікацією
НЕФКО розмістило на Prozorro непрозорий тендер на реконструкцію опалення у франківській школі

Запрошення від НЕФКО до участі у тендері проєкту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Івано-Франківська» розміщено на сайті Prozorro. З усіх питань скандинавська організація пропонує звертатися до міського УКБ. 

Оголошення розміщені на сайті організації та Prozorro

Контракт передбачає реконструкцію системи опалення, в т.ч. встановлення ІТП в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (Ліцею) №21 на вул. Академіка Сахарова, 36-А в м. Івано-Франківську. 

Роботи включають реконструкція системи опалення, встановлення ІТП, модернізацію внутрішніх електромереж, заміну вікон та дверей, ремонт швів стінових панелей, відновлення водостічної системи та інші роботи.

Реконструкція системи опалення об’єкта, як очікується, розпочнеться у травні 2023 року. Очікувана дата завершення робіт по капітальному ремонту – не пізніше 31.10. 2023. Сума не зазначена.

Тендер є відкритим для компаній з будь-якої країни за умови, що така компанія не є невідповідною або забороненою до участі у тендері згідно із національним чи міжнародним правом.

Аби отримати бодай якусь інформацію про конкретний обсяг робіт, умови оплати та іншу тендерну документацію НЕФКО пропонує звертатися до замовника робіт, який і буде використовувати наданий організацією грант – управління капітального будівництва Івано-Франківської міськради за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 6, тел. (0342)752358, факс (0342)752358.

Нагадаємо, днями Івано-Франківська міська рада погодила отримання гранту Північної екологічної фінансової Корпорації (НЕФКО) розміром 9 500 000 євро на будівництво житла для ВПО

Як само, ким та на яких умовах будуть освоюватися виділені кошти наразі невідомо. 

 

 

Читайте також: “Стару” Надрічну відремонтує новий підрядник