Негода наробила шкоди. На Прикарпатті рахують збитки від дощів

Автор: Єва Жасминова

19 Тра, 2019 08:45

Негода наробила шкоди. На Прикарпатті рахують збитки від дощів

Наразі порушення нормальних умов життєдіяльності понад 50 осіб, внаслідок затоплення житлових будівель в селі Микуличин.

Інформує “Галку” Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

17 травня о 19.45 через сильну зливу піднявся рівень води в р. Мерисний в селі Микуличин Яремчанської МР. Було підтоплено  орієнтовно 50-60 житлових будинків де проживають 200-250 чол. Негода зруйнувала 1 деревяний міст, також підмито 2-мости на уч. Країще.

Знищено асфальтне покриття на 0,7 км, вул. Шкільна, дороги з гравійно- щебеневим покриттям  1,8 км уч. Погар, Країще, грунтова дорога участок Заголиця- 3,0 км. Зсуви на дорогу 32 м , уч. Полумистий , уч.Малі Погари. Негода зруйнувала берегоукріплення  15 м. Також замулено міст через дорогу державного значення Н-09 в селі Микуличин.

Через сильну зливу піднявся рівень води в р. Боярський в м. Яремче знищено 2,2 км дороги з гравійно – щебеневим покриттям  по вул. Прикарпатській на уч. Переніз. Пошкоджене  асфальте покриття дороги вул. Івана Франка 1,2 км,  вул. Прикарпатська-250м Підмулено підвісний міст вул. Свободи – уч. Скала, автомобільний міст вул. Стефаниката Прикарпатська. Пошкоджено берегоукріплення вул. Кам’янка -52м Розмито 5Ом.берега на річці Боярський. Підтоплено присадибні ділянки вулиці Стефаника, є загроза зсуву на житлові будинки по вулиці Ів. Франка.

Також 18 травня о 18.07 годині в ОКЦ У ДСНС в області поступило повідомлення про те, що в м. Калуш внаслідок випадання сильних опадів у вигляді дощу, піднявся рівень води в місцевому потічку. В результаті виходу води за межі русла потічка відбулось підтоплення приватних дворогосподарств на вул. Височана, Бандери та Чорновола. Відділеннями ДПРЧ-6 м. Калуш проводились роботи по відкачуванню води з територій трьох господарств. Відділенням Калуського ГРВ звільнено проїжджу частину вул. С. Бандери, де стічними водами було нанесено каміння та щебінь, що унеможливило рух. На 08.00 год. 19.05.2019 заплановано створення комісії з представників місцевої влади для проведення обстеження вулиць міста з метою визначення інших можливих ділянок підтоплення.

18 травня у селі Вишнів, Рогатинського району внаслідок сильного дощу відбулося підтоплення частини населеного пункту. На місце події виїжджала оперативна група в складі головного фахівця Рогатинського РВ УДСНС, начальника відділу з питань ЦЗ, ЖКГ будівництва та екології Рогатинської РДА та голови Букачівської ОТГ . Проведенням подворового обходу встановлено, що внаслідок негоди підтоплено 22 присадибні ділянки. Рівень води спадає. Потреби в залученні підрозділів УДСНС в області немає.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...