Нехай область та місто об’єднаються і беруть “Олімп” на співфінасування, – Волгін (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

24 Oct, 2016 11:01

Поділитись публікацією
Нехай область та місто об’єднаються і беруть “Олімп” на співфінасування, – Волгін (ФОТО)

Під стінами адмінбудівлі в Івано-Франківську голодує депутат міськради Андріан Волгін. У понеділок, 24 жовтня, він розпочав протестну акцію з вимогою повернути спорткомплекс “Олімп” у комунальну власність. 

Читайте також: Боєць і ексдепутат Волгін навідався до "Мішані", якого підозрюють у жорстокому вбивстві собаки

Нагадаємо, про те, що буде голодувати Волгін заявив на сесії міської ради.  Опівночі він прийшов до міськради і розпочав сухе голодування (ФОТО). 

“Розпочалося все раніше. Ще дев’ять місяців тому ми заявили, що потрібно створювати комісію із розслідування того, як був приватизований цей об’єкт. Збиралися лише спортсмени, не бачив, щоб це цікавило представників обласної ради чи адміністрації, міської ради”, – сказав Волгін.

Він розповів, що об’єкт відносився до всеукраїнської організації “Колос”, яка у 1995-ому передала його на баланс області. Пізніше у 2009-ому продали Прикарпатському університету.

“Але там мають займатися не студенти, а діти. Тому моя перша вимога: нехай область і місто об’єднаються і беруть об’єкт на співфінасування. Щоб були не тільки гасла про  те, як ми любимо спорт і молодь – але й реальні кроки”, – повідомив депутат.

Волгін сказав, що як боксер провів у комплексі “Олімп” десять років, займався там ще до війни. Зараз діти не можуть займатися в “Олімпі”, раніше для них там були заняття з  важкої атлетики, різних видів боротьби. Там виховувалися справжні чемпіони.

За словами, Волгіна він буде голодувати, доки  не буде прийняте рішення щодо повернення “Олімпа” з приватної власності. Також він готовий до більш радикальних дій.

Теги: