Ненавмисне вбивство: у Франківську судили масажистку, яка підпалила клієнтку під час вакуумного масажу

Автор: Борис Марія

14 Mar, 2023 16:56

Поділитись публікацією
Ненавмисне вбивство: у Франківську судили масажистку, яка підпалила клієнтку під час вакуумного масажу

Івано-Франківській міський суд виніс вирок жінці, яка підпалила клієнтку під час вакуумного масажу.

Суд визнав масажистку винною у вчиненні ненавмисного вбивства та покарав її умовним терміном, пише Галка.

Як йдеться у судовому документі, жінка-підприємець орендувала приміщення. Там вона облаштувала кабінет для надання послуг з лікувального масажу. 20 березня 2022 до неї на масажні процедури прийшла загибла.

Під час вакуумного масажу масажистка використовувала спиртовмісну рідину, яку розлила на постраждалу. Після чого та загорілася від вогню, яким користувалась масажистка масажу.

Клієнтка отримала опіки та була доставлена з КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради», де й померла.

“Згідно з висновком судово-медичного експерта смерть настала від термічних опіків 1-2-3-го ступеня шкіри спини, жовта, лівої руки, лівої ноги, загальною площею 30% поверхні тіла, з розвитком опікової хвороби в стадії токсемії, яка ускладнилась поліорганною недостатністю” Унаслідок злочинної діяльності, що виразилась у необережному поводженні з легкозаймистими речовинами та відкритим джерелом вогню, вчинила вбивство через необережність”, – зазначають у суді.

У суді обвинувачена свою вину визнала повністю. Також вона попросила суд врахувати те, що відшкодувала завдану моральну шкоду. Тому просить суворо її не карати.

Тож суд, розглянувши всі матеріали справи, вирішив визнати жінку винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, яке передбачене ч. 1 ст. 119 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк три роки. Але на підставі ст. 75 КК України звільнив її від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк один рік.

Також суд ухвалив стягнути з обвинуваченої на користь держави 755 гривень 12 копійок витрат за проведення судової експертизи.