“Необхідно провести реформу”, – десята штурмова бригада про ліквідацію військових прокурорів

Автор: Зелінська Таня

10 Сер, 2019 10:41

“Необхідно провести реформу”, – десята штурмова бригада про ліквідацію військових прокурорів

Нещодавно в засобах масової інформації з’явилось повідомлення про можливість ліквідації військових прокуратур.

Читайте також: "Військова прокуратура їх топить", - адвокат бійця АТО з Прикарпаття, якого звинувачують в замаху на вбивство

Заступник керівник Офісу президента України Руслан Рябошапка заявив, що не бачить необхідності в існуванні в Україні військової прокуратури і військової юстиції.

«Не думаю, що в цьому є необхідність. Думаю, що військова прокуратура буде однією з систем, яка підлягатиме змінам… Моя позиція в тому, що я не бачу необхідності в існуванні військової прокуратури», — зазначив він.

У 10 гірсько-штурмовій бригаді відреагували на заяву Рябошапки, наголосивши, що “ліквідація військових прокурорів не на часі”.

“Це викликало масу емоційних заяв, від стовідсоткового схвалення, до нищівної критики. Ми, як люди військові, як ті, хто безпосередньо приймає участь в російсько-українській війні, вважаємо за доцільне висловити свою думку. Так ось, ліквідація військових прокуратур не на часі!”, – йдеться у повідомленні.

Військові зазначили, що потрібно провести реформу, інформує “Галка”.

“Так, дійсно, необхідно провести реформу, щоб військові прокурори займались не тільки військовими злочинами, а насамперед – воєнними!

Стосовно військових злочинів, розслідуванням яких наразі займаються цивільні фахівці ДБР, на нашу думку, навіть психологічно вони інколи не розуміють мотивації військового, і як наслідок, не можуть надати вірну правову оцінку його діям. Тому, ми ще раз хочемо підкреслити: військова прокуратура має бути! Але реформована, мати свій слідчий апарат, чітку, вичерпну підслідність розслідування кримінальних правопорушень, та окрім цього мають ще бути створені військові суди та трибунали. Але ці зміни – це комплексна робота всієї гілки законодавчої влади. Ми сподіваємось, що новообраний склад ВРУ внесе відповідні корективи до законодавства”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry