Непереобраний в Раду прикарпатський нардеп шукає логіку в гуцульських симпатіях

Автор: Застава Максим

30 Jul, 2019 13:44

Непереобраний в Раду прикарпатський нардеп шукає логіку в гуцульських симпатіях

Народний депутат 8-го скликання Юрій Соловей, висуванець з “УДАРу” в окрузі №89, намагається знайти логіку виборців, мовляв, там, де за його сприяння для населених пунктів зроблено багато – дуже низький відсоток голосів за нього. А туди, куди його команда не встигла дістатися – прихильність у кілька разів більша.

Читайте також: У Франківську нагородили найкращих спортсменів і тренерів 2020 року (ФОТО)

Свої міркування політик оприлюднив на сторінці у соцмережі.

“Відкрито перший професійний басейн в м. Снятин – на дільниці, де він знаходиться – 6% підтримки, один з найнижчих результатів по району. Натомість с. Видинів чи с. Орелець Снятинського району, до яких, визнаю, наша команда не дійшла – 20% та 24% підтримки відповідно.

Чи аналогія по Косівщині, де смт. Кути, в якому відкрито десятиліттями закинутий один з найбільших дитсадків «Покутянка» та з‘єднано новими дорогами державного значення Косів-Кути та Кути-Тюдів – 7% підтримки, практично найнижчий показник по району. При цьому для прикладу, с. Город, до якого не дійшли руки – 27%.

Чи Верховина. Де добудовано десятиліттями очікувану другу чергу Верховинської ЗОШ на 350 дітей і при цьому один з найнижчих показників підтримки по Верховинщині – 8%. А при цьому с. Топільче, визнаю, до якого я не доїхав за час депутатства, – 37%?!”, – пише Соловей.

Раніше політик повідомив, що незважаючи на те, що не пройшов у Раду, розпочаті проєкти будуть завершені. Йдеться про медичні заклади, школи, садки тощо.

“Всі 6 медичних амбулаторій в Задубрівцях, Рудниках, Середньому Березові, Верхньому Ясенові, Головах та Річці будуть добудовані. В Річці скарга до Антимонопольного, яка блокувала будівництво відхилена та воно розпочнеться найближчими днями. Басейн в Рожневі буде відкрито цього року. Як і другі черги шкіл у Верховині та Космачі. Розпочнеться добудова школи у с. Старий Косів. Будуть завершені роботи з реконструкції Снятинської райлікарні та побудується реанімаційне відділення в Косівській райлікарні. Відкриється новий Центр надання адмінпослуг в Устеріках. Відкриється новий дитячий садочок у Вижньому Березові та продовжиться будівництво у Стопчатові”, – перелічує Юрій Соловей.

Як відомо, в окрузі №89 (Косівський, Снятинський та Верховинський райони) перемогу здобув маловідомий фермер, кандидат від “Слуги Народу” Володимир Тимофійчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соловей змирився з поразкою на своєму окрузі

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry