Нестача дитсадків: мер радить віддавати дітей в приватні заклади

Автор: Застава Максим

06 Лют, 2020 15:46

Нестача дитсадків: мер радить віддавати дітей в приватні заклади

В Івано-Франківську бракує дитячих садочків, тому мер Руслан Марцінків радить батькам звернути увагу на приватну освіту.

Читайте також: Франківка, яка відстояла 200 балів на ЗНО з англійської, отримає п'ять тисяч гривень від міста

6 лютого відбулась зустріч міського голови з директорами приватних садочків міста Івано-Франківська. Обговорювали питання ліцензування, працевлаштування працівників, а також харчування у закладах, адже комплекс усіх питань – це велика відповідальність для керівника, йдеться на сайті мера.

У приватних садках батьків приваблюють сучасніші програми навчання (зокрема, іноземним мовам), заняття для розвитку, індивідуальний підхід до кожної дитини, невеликі групи, підвищена безпека та здорове харчування. Головні вимоги – підготувати дитину до школи, всебічно розкрити її таланти та здібності, а також забезпечити догляд, який повністю відповідає сучасним вимогам.

Марцінків зазначив, що на сьогоднішній день Івано-Франківськ має відчутну проблему з нестачею дитячих садочків, але вибір все одно є. Приватна освіта – це реальна альтернатива і вирішення проблеми.

«Від конкуренції народжується істина. Ми хочемо, щоб приватні садочки розвивались, ми зацікавлені у збільшенні послуг, які надаються садочками. Ми зацікавлені в здоровій конкуренції і в розвитку приватної освіти», – підсумував очільник міста.

Вартість перебування дитини в у приватному дитсадку залежить від місця його розташування, оскільки в неї закладено витрати на оренду приміщення. А ще – від професіоналізму персоналу, різноманіття додаткових занять і стану приміщення, де знаходиться садочок.

«Ми готові допомагати, давати поради та полегшувати процес отримання ліцензії. Ми хочемо співпрацювати і готові прийняти у склад освітніх закладів департаменту» – коментує заступниця директора департаменту освіти Наталя Микула.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...