Netflix назвав 10 серіалів, які дивляться найчастіше (ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

02 Лип, 2018 21:20

Netflix назвав 10 серіалів, які дивляться найчастіше (ВІДЕО)

Однією з особливостей всесвітньо відомого сервісу Netflix є те, що нові сезони серіалів з’являються там цілком, а не окремими серіями. Недивно, що багато користувачів цілодобово не відлипають від екранів. Днями Netflix опублікував список з десяти серіалів, які частіше за інших переглядають запоєм. Під запоєм в даному випадку мається на увазі перегляд хоч би одного повного сезону впродовж семи днів. Дитячі шоу в розрахунок не брали.

10-е місце. “Американська історія жахів”(American Horror Story)
 
Задуманий як серіал-антологія, в кожному сезоні він пропонує глядачам новий несамовитий сюжет, від будинку-вбивці до шабашу відьом. Сьомий сезон, що вийшов минулого року, розповідає про мешканку Нью-Йорка, що страждає посттравматичним синдромом після подій 11 вересня.
9. “Анатомія пристрасті”(Grey’s Anatomy)
 
Вже більше десяти років триває одіссея молодої жінки-хірурга Мередіт Грей. Міська лікарня Сієтлу з’являється сценою для нескінченного клубка любовних інтриг, професійних розбирань і особистих драм. Такий “Доктор Хаус” для жінок.
8. “13 причин чому”(13 Reasons Why)
 
Клэй Дженсен знаходить на порозі свого дому коробку з аудіокасетами, записаними його колишньою однокласницею. У школі Клэй був закоханий в цю дівчину, а через деякий час вона наклала на себе руки. На записах вона вказує 13 причин, що штовхнули її на суїцид, і Клэй- одна з цих причин.
7. “Втеча”(Prison Break)
 
В першому сезоні знаменитого серіалу головний герой Майкл навмисно скоює злочин, щоб потрапити в ту ж в’язницю, де сидить його невинний брат. Заздалегідь він наносить на тіло татуювання у вигляді плану в’язниці, щоб потім уберегти брата від страти, вчинивши втечу. Після цієї події закручуються в зовсім вже тугий вузол.
6. “Картковий будиночок”(House of Cards)
 
Політичний трилер, в якому Кевин Спейси грає конгресмена, який стає спочатку віце-президентом, а потім і президентом США. Сказати, що при цьому він йде по головах, буде занадто м’яко. Починаючи з другого сезону, сценаристи розвивають сюжетну лінію дружини героя Спейси, яка збирається скласти йому конкуренцію на політичній арені.
5. “Нарко”(Narcos)
 
Хроніка кримінального життя легендарного колумбійського наркобарона Пабло Эскобара. Природно, художньої вигадки вистачає, але у загальних рисах сюжет повторює основні віхи біографії Эскобара. 
Повний список читайте на OGOGO!

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry