Netflix оцінила свій заробіток від «Гри в кальмара» у майже $900 мільйонів — Bloomberg

Автор: Зелінська Тетяна

18 Жов, 2021 13:42

Поділитись публікацією
Netflix оцінила свій заробіток від «Гри в кальмара» у майже $900 мільйонів — Bloomberg

За оцінками стрімінгової платформи Netflix, її останній мегахіт — серіал «Гра у кальмара» — принесе компанії майже 900 мільйонів доларів. Виробництво шоу обійшлося у всього 21,4 мільйона доларів.

Читайте також: Netflix безкоштовно виклав на YouTube документальний серіал Our Planet

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на документ, у якому оцінені показники ефективності виробництва серіалу, інформує “Галка” з посиланням на “Громадське”.

Видання зазначає, що ці дані стосуються лише першого сезону. Bloomberg нагадує, що Netflix не ділиться своїми досягненнями зі ЗМІ, інвесторами чи навіть творцями програм. Адвокат, який представляє Netflix, заявив виданню в листі, що для Bloomberg було б недоречним розкривати конфіденційні дані, що містяться в документах.

«Netflix не обговорює ці показники за межами компанії і вживає важливих заходів для захисту їх від розголошення», — сказав адвокат.

Але Bloomberg зазначає, що деякі дані не вимагають пояснень і відображають дані, які вже повідомляли Netflix та інші сервіси. Так, зазначається, що близько 132 мільйонів людей уже подивилися принаймні дві хвилини «Гри в кальмара» за перші 23 дні існування шоу. Це рекорд для платформи.

Також, за оцінками Netflix, 89% людей, які почали дивитися шоу, переглянули не менше як 75 хвилин (більше однієї серії), а 66% глядачів, або 87 мільйонів людей, завершили дивитися серіал. Загалом люди витратили понад 1,4 мільярда годин на перегляд цього південнокорейського шоу.

Теги: