Невакцинованого президента Бразилії не пустили на футбол

Автор: Застава Максим

11 Oct, 2021 10:34

Невакцинованого президента Бразилії не пустили на футбол

Президент Бразилії Жаїр Болсонару заявив, що йому не дозволили відвідати матч між “Сантосом” та “Греміо”, оскільки домашній клуб не допускав невакцинованих уболівальників на стадіон.

Про це пише Українська правда з посиланням на Reuters.

Футбольний матч був першим у Сантосі з вболівальниками з початку пандемії COVID-19, але клуб наполягав, що дозволить вхід лише вакцинованим особам або тим, у кого ПЛР-тест був негативним.

“Я хотів подивитися гру Сантоса зараз, і вони сказали мені, що вам потрібно зробити щеплення. Але чому?”, – заявив Болсонару.

Президент Бразилії, який відмовився робити щеплення і закликав інших наслідувати його приклад, стверджував, що у нього є антитіла, тому що він уже був заражений COVID-19.

Як відомо, Болсонару критикували за його підхід до COVID-19, який він назвав “дрібним грипом”. Він неодноразово ігнорував заклики експертів у царині охорони здоров’я носити маски та виступав проти застосування заходів ізоляції.

Також Болсонару заявляв, що вакцинація від COVID-19 буде потрібна тільки його собаці, та брав участь у мітингу, де закликали покласти край карантинним обмеженням.

В середині квітня Верховний суд Бразилії дав згоду на розслідування дій Болсонару у зв’язку з пандемією.

Відеосервіс YouTube видалив відео з каналу президента Бразилії Жаїра Болсонару, де поширювали дезінформацію про коронавірус.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry