Невдала мандрівка до Таїланду: Тищенка вигнали з партії “Слуга народу”

Автор: Застава Максим

26 Січ, 2023 19:03

Поділитись публікацією
Невдала мандрівка до Таїланду: Тищенка вигнали з партії “Слуга народу”

Народний депутат від Слуги народу Микола Тищенко запланував у Таїланді зустріч з українською громадою. Після цієї новини Тищенка звільнили з посади заступника голови фракції СН, виключили з партії та хочуть виключити з фракції.

Читайте також: Ситуація на фронті не патова, переговорів і поступок не буде, — Зеленський

Пресслужба посольства України у Таїланді повідомила, що 27 січня у готелі Novotel у столиці Таїланду Бангкоку пройде зустріч Тищенка з “українською громадою”, пише “Галка” з посиланням на Ліга.Новини.

Спікерка Слуги народу Юлія Палійчук після цього заявила, що Тищенка звільнено з посади заступника голови фракції. Засідання фракції відбудеться найближчим часом.

Як повідомив голова фракції Слуга народу Давид Арахамія, на засіданні буде розглянуто питання вилучення Тищенка із фракції.

“Бачу, що не всі розуміють, чим мають займатися народні депутати під час війни. Сподіваюся, що після цього до всіх остаточно дійде, у чому полягає робота депутата країни, що воює”, – заявив Арахамія.

Пізніше глава партії СН Олена Шуляк повідомила, що Тищенка виключено з партії.

“Керуючись положеннями п. 9.1.22 ст. 9 статуту партії Слуга народу, було ухвалено рішення про виключення народного депутата Миколи Тищенка з партії”, – написала вона.

Як відомо, 23 січня президент Володимир Зеленський оголосив про рішення РНБО заборонити урядовцям виїжджати за кордон.