Невідомі намагались продати волонтерам неіснуючий БТР. Не виключено, що афера справа рук ув’язнених однієї із колоній – Геращенко

Автор: Турій Роман

14 Вер, 2014 07:57

Невідомі намагались продати волонтерам неіснуючий БТР. Не виключено, що афера справа рук ув’язнених однієї із колоній – Геращенко

Волонтери розповіли, як їх намагалися «розвести» на купівлі неіснуючого БТРу. За їх словами, їм зателефонували і повідомили, що є можливість придбати майже новий БТР і всього за 15 тис. доларів.

Читайте також: Як таких диких і невихованих людей могли обрати у парламент – експерт

Юристи-волонтери зустрілися із продавцем, кілька днів провели у переговорах із ним, вирішували правові деталі. Коли всі «формальності» біли залагоджені і мала відбутися передача БТРу і розрахунок. Підприємець почав телефонувати волонтерам – розповідати, що немає чим заправити БТР, щоби його доставити покупцям. Попросив перекинути 6 тисяч гривень на бензин, а гроші вирахувати із вартості машини. Перекинули дві тисячі гривень.

Потім продавець заявив, що його зупинили на блок-посту і вимагають хабар у розмірі 30 тисяч гривень. Волонтери запідозрили щось недобре і задзвонили раднику Арсена Авакова Анатолію Геращенко. З його допомогою вдалося з’ясувати, що на жодному блок-посту БТРа немає. Продавець перестав відповідати на дзвінки.

 «За номером телефону з’ясуємо звідки дзвонили, а по банківській карті – чия карта. Не виключено, що це ув’язнені однієї з виправних колоній. Вони люблять розважатися таким чином. У них часу багато, а як знайдемо – ми їм додамо ще рочки по три по ст. 190 ч.2 – шахрайство», – відзначив Геращенко.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...