Невідомі влаштували стрілянину у Канадському парламенті. У будівлі були українці

Автор: Людмила Баран

22 Oct, 2014 19:57

Невідомі влаштували стрілянину у Канадському парламенті. У будівлі були українці

Двоє членів канадського парламенту повідомляють, що чоловіка, який відкрив стрілянину в Оттаві, убито.

Раніше невідомий відкрив вогонь в Національному військовому меморіалі, розташованому неподалік від будівлі парламенту. Потім, як повідомили очевидці, нападник забіг в одну з будівель парламенту, і знову почав стріляти, передає ВВС.

Згодом один із членів парламенту Бою Зіммер написав: “Єдиний стрілець помер. Ми в порядку”.Цю інформацію підтвердив член Консервативної партії Канади Боб Тротьє.

Канадські ЗМІ повідомляють, що під час нападу був поранений солдат.

Однак поліція підтвердила участь трьох підозрюваних у стрілянині.Пошук ще двох нападників триває.

Стрілянина сталася на тлі того, що в Канаді підняли рівень терористичної загрози з низького до середнього рівнів. Цьому передував інцидент, коли поліцейські в Квебеку застрелили мусульманина, який на машині врізався у двох солдатів.

За інформацією “Голосу Америки” у Парламенті Канади під час нападу була студентка з України, учасниця Канадсько-Української Парламентської Програми. З нею усе гаразд.

Ще 2-є студентів з України під час стрілянини знаходились назовні парламентської будівлі. Поліція евакуювала їх до безпечного місця.

Загалом у Канадському парламенті зараз проходять інтернатуру 33-є студентів з України – всі вони перебувають у безпеці. Про це “Голосу Америки” телефоном з Канади розповів директор Канадсько-Української Парламентської Програми Ігор Бардин.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry