Незабаром людство чекає серйозна небезпека,- вчений Стівен Гокінг

Автор: Єва Жасминова

04 Гру, 2016 19:50

Незабаром людство чекає серйозна небезпека,- вчений Стівен Гокінг

Фізик зі світовим ім’ям Стівен Гокінг насторожений тими процесами, які зараз відбуваються на планеті, і попередив людство про небезпеку, – про це replyua.net стало відомо з матеріалів «Радіо Свобода».

Так, у своїй статті, опублікованій виданням The Guardian, вчений звернувся до дещо нової для нього сфери – суспільствознавства. Він наголосив, що до цього його спонукали процеси, які відбуваються на всій планеті. Зокрема, увагу Хокінга привернули результати референдуму за вихід Великобританії з Європейського Союзу та голосування на виборах президента у Сполучених Штатах Америки. На думку вченого, у обох випадках йдеться про наслідки соціальної нерівності.

Так, науковець наголосив, що комп’ютеризація, глобалізація та динамічний розвиток новітніх технологій призводять до того, що так званий «робочий клас» деградує. Відтак, ці люди не отримують коштів для підтримання належного рівня життя. На противагу їм, еліти демонструють розкіш, що ще більше загострює соціальну нерівність. У результаті цього люди дуже приязно реагують на «прості рішення», які їм пропонують популісти. Якщо ж людство не навчиться працювати разом для подолання соціальної нерівності, на нього чекає не надто райдужне майбутнє, – наголошує науковець.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...