Незабаром у Надвірній встановлять електрозаправку (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

06 Бер, 2020 07:07

Незабаром у Надвірній встановлять електрозаправку (ФОТО)

У рамках проєкту “Транскордонна зелена транспортна мережа” у місті Надвірна встановлять електрозаправку.

В.о.міського голови Тараса Пекарського відбулась нарада щодо реалізації в місті Надвірна проєкту “Транскордонна зелена транспортна мережа” у рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020». Проєкт передбачає придбання та встановлення 19 зарядних станцій (11 з яких на території України), за допомогою яких на електромобілях можна буде безперешкодно подолати відстань у 1200 км між містами. Всі електрозаправки будуть підключені до світової безкоштовної онлайн мережі електрозаправок.

Головним подавачем проєкту є Івано-Франківська міська рада у партнерстві з ГО «Благодійний фонд «Тепле місто» (Україна), м.Бая-Маре (Румунія), м.Ньїредьгаза (Угорщина), м.Міхаловце (Словаччина), а також містами Надвірна, Ужгород, Мукачево, Снятин, Яремче, Коломия та Долина.

На Західній Україні проєкт об’єднає сім міст, у яких буде встановлено 11 електрозаправок. Одна така електрозаправка буде облаштована в місті Надвірна. Всі необхідні роботи планують здійснити в квітні-травні цього року, інформує “Галка” з посиланням на Надвірнянську міську раду.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry