Незабаром вийде перша книга коміксів за повістю Івана Франка “Герой поневолі”

Автор: Турій Роман

11 Sep, 2014 14:15

Поділитись публікацією
Незабаром вийде перша книга коміксів за повістю Івана Франка “Герой поневолі”

Нещодавно презентували оригінали ілюстрацій до книги коміксів за повістю Івана Франка “Герой поневолі”. Два томи книги видадуть у жовтні у видавництві “Леополь”.

Художник і співавтор концепції – Міхай Тимошенко, адаптація тексту і співавтор концепції – Кирило Горішний, повідомляє Gazeta.ua.

“Кілька років тому взяв у руки книгу Івана Франка радянського видавництва і зрозумів, що читати це у такому форматі не хочеться. У Франції дуже популярні комікси на основі творів класиків, Віктора Гюго, наприклад. В Україні чомусь вважають, що комікси – це книжечки з малюнками для дітей про супергероїв. Події поеми дуже перегукуються із сучасними. Яскраві діалоги легко було форматувати у комікси. Художник Міхай Тимошенко дуже гарно зобразив персонажів і тогочасний Львів. Ми кожного разу консультувалися із істориками, мовознавцями, аби все виглядало правдоподібно”, – каже фотограф, видавець Кирило Горішний.

Створення проекту “Герой поневолі” – результат глибокого документального дослідження. Вперше в Україні українська література адаптується у вигляді графічного роману, де сценарій і малюнки співіснують для передачі сюжету.

Двотомна книга коміксів “Герой поневолі”, яку видадуть у жовтні коштуватиме 100 гривень.