Незаконний стоп-контроль на Галицькій продовжує блокування мікрорайона Пасічна

Автор: Вадим Войтик

02 Jul, 2015 06:00

Поділитись публікацією
Незаконний стоп-контроль на Галицькій продовжує блокування мікрорайона Пасічна

Вже понад тиждень без жодної реакції з боку керівництва ДАІ залишається звернення “Галки” щодо доцільності влаштування стоп-контроля на з’їзді з Пасічнянського мосту в Івано-Франківську. 

Читайте також: Дороги області патрулює щодоби півсотні нарядів ДАІ

Пост ДАІ і надалі створює корки на Галицькій, продовжуються безпідставні зупинки авто.

У своєму відкритому зверненні “Галка” просила начальника УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області підполковника міліції Валерія Некипілого розглянути доцільність розташування поста ДАІ в даному місці та по можливості спрямувати роботу принаймні одного патруля на щоденне оперативне регулювання дорожньої ситуації та роботу з водіями й пішоходами на інших проблемних ділянках міста. Зокрема – район центрального ринку, вулицю Січових стрільців (район пошти), вулицю Гетьмана Мазепи (район Сільпо) тощо.

Редакція “Галки” вимагатиме реакції на своє письмове та публічне звернення. При цьому, на думку правників є всі підстави говорити про незаконність розташування стоп-контроля на цій ділянці автошляхів міста.

Для довідки: 

ПДР. Знак 3.41 “Контроль”. Забороняється проїзд без зупинки передконтрольними пунктами (пост міліції, карантинний пост, прикордонна зона, закрита територія, пункт оплати проїзду на платних дорогах тощо).

ДСТУ-4100-2002. 10.5.33. Знак 3.41-Контроль-повинен застосовуватись,щоб заборонити транспортним засобам,проїзд без зупинки біля контрольного пункту і установлюватись в місці ,де повинен зупинитись транспортний засіб. Допускається установлювати знак 3.41 на спеціальних карантинних постах.

Наказ МВС №111. Контрольно-пропускний пункт – наряд міліції, що виставляється для забезпечення перепускного режиму або обмеження руху транспортних засобів і пішоходів у визначеному районі (місцевості) під час проведення масових заходів, виникнення стихійних лих, епідемій, епізоотій та інших надзвичайних ситуацій;

Пост – визначене дислокацією місце несення служби, на якому працівник підрозділу ДПС забезпечує виконання покладених на нього обов’язків;

Стаціонарний пост ДПС – місце несення служби нарядами ДПС, яке може бути обладнане спеціальними службовими приміщеннями, оснащене оперативно-технічними і спеціальними засобами, інженерним та іншим обладнанням, а також закріплена за ним територія.

 

Теги: