Незаконну рекламу і кіоски в місті не демонтували через Революцію Гідності

Автор: Людмила Баран

16 Лип, 2014 17:36

Поділитись публікацією
Незаконну рекламу і кіоски в місті не демонтували через Революцію Гідності

Чиновники  не перешкоджали діяльності івано-франківських підприємців через нестабільну ситуацію в країні.

Читайте також: Мінус двісті мільйонів: майже всі комунальні підприємства Івано-Франківська безнадійно збиткові, — розбір “Галки”

Про це йшла мова на засіданні виконавчого комітету 16 липня.

Цього року “Міський рекламно-інформаційний центр” не змушував суб’єкти господарювання усунути розміщені без дозволу вивіски. Комунальне підприємство не накладало штрафи, а  лише проводило роз’яснювальну роботу з підприємцями. Воно керувалося відповідним рішенням міської ради, прийнятим 16 червня для підтримки бізнесу у місті.

Крім того, члени виконавчого комітету міської ради планують врегулювати діяльність “МРІЦ”. Оскільки це підприємство саме вирішує, які рекламні конструкції потрібно забрати, і саме виконує цю роботу. Такий механізм не стимулює до активної боротьби із засиллям зовнішньої реклами в місті.

Також 2014-ого не було демонтовано жодного самовільно встановленого об’єкту за рішеннями виконкому, прийнятими з початку року. Тоді як   у 2012-ого року ліквідували 53 кіоски чи літники, а 2013-ого – 33 споруди.   Такі дані оприлюднив Андрій Лис, керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

Відповідальний за демонтаж об’єктів Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку. Директор цієї структури Михайло Смушак сказав,що ця інформація недостовірна, тому що цього року вже знесли 10 споруд. Зокрема, два тижні тому — кіоск на вулиці 24 серпня.

“З початку року не піднімали питання демонтажу, тому що під час Революції це виглядало недоречним, – зауважив Михайло Смушак, – Але зараз у місті 10 об’єктів знесено. Недавно демонтували споруди на вулиці Мазепи та вулиці 24 серпня. Працює комісія, яка займається демонтажем. На знесення одного об’єкту зараз йде 2 дні, цим займаються три працівники”.

Керуючий справами виконкому Андрій Лис відповів на це, що у відділі контролю немає інформації про демонтаж 10 споруд, тому він попросив ретельніше звітувати про таку діяльність.