Ні квартири, ні машини: очільниця комунального паркування оприлюднила декларацію

Автор: Вадим Войтик

31 Січ, 2024 12:33

Поділитись публікацією
Ні квартири, ні машини: очільниця комунального паркування оприлюднила декларацію

Виконуюча обов’язки керівника Івано-Франківського комунального підприємства “Сервіс паркування” Наталія Кияницька за 2022 рік задекларувала лише зарплату та допомогу по безробіттю. 

Інформація оприлюднена у Єдиному державному реєстрі декларацій

За даними реєстру на посаді в КП “Сервіс паркування” вона заробила 138 955 грн. Ще 50 395 грн вона отримала в центрі зайнятості як допомогу по безробіттю. 

Інших доходів, заощаджень, нерухомого чи рухомого майна пані Кияницька в документі не зазначена. На відміну від її декларації за 2018 рік, де показана квартира та кошти в банку. 

Як писала “Галка”, 12 квітня 2022 року вироком Івано-Франківського міського суду Наталію Кияницьку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та призначено покарання у виді штрафу в 17000 гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в структурі державних телерадіокомпаній України строком на один рік.

13 липня 2023 року Руслан Марцінків призначив її виконувати обов’язки директора КП “Сервіс паркування”. 

Кияницька є фігурантом Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення.

 

Читайте також: Попри обіцянки Марцінківа, засуджену за хабарництво керівницю "Сервіс паркування" не змінено