“Ні – політичним репресіям”: під резиденцією Зеленського на Прикарпатті пройшла мирна акція протесту

Автор: Костинюк Олександр

22 Dec, 2021 18:32

“Ні – політичним репресіям”: під резиденцією Зеленського на Прикарпатті пройшла мирна акція протесту

22 грудня під Державною резиденцією на Прикарпатті зібралась мирна акція протесту проти політичних репресій в країні. Були близько 200 активістів.

Читайте також: Воєнний стан в Україні можуть продовжити до 23 серпня (ДОКУМЕНТ)

Про це повідомляє журналіст “Прямого”.

“Головне гасло акції протесту “ні політичним репресіям”, тут зібралось близько 200 активістів з різних куточків України: є тут бійці російсько-української війни, є активісти з різних регіонів”. – йшлося у включенні з місця події.

Основний посил мирної акції протесту – “Офіс Президента чинить тиск на чинну опозицію і таким чином намагається збільшити свій рейтинг не головний”.

Люди стояли з гаслами “Недовіра ЗЕ, кричать геть, буде 32 мільйони”, “Зеленський, перестань ганьбити Україну”, “Зеленський боїться Путіна”, “Зеленський покриває кремлівських кротів”, також є плакати, де Зеленський разом з Путіним та Лукашенко зображені, як один політичний діяч.

Депутатка від фракції “Європейська Солідарність” Софія Федина розповіла, для чого зібралась мирна акція, та чого вимагали активісти.

“Чому ми тут зібралися? Тому що Зеленський переслідує ветеранів, військових, волонтерів, а під Новий рік йому захотілося вчинити політичну розправу над лідером опозиції, лідером найпопулярнішої партії в Україні «Європейська Солідарність» Петром Порошенко. Зеленський сьогодні розправляється з Петром Порошенком тільки тому, що він панічно його боїться. Людина, яка розвалює українську державу, сміє щось говорити про державну зраду? Зраду, яка полягала в тому, що Порошенко захистив Україну і не дав Путіну її проковтнути? Вважаю, що Зеленський сьогодні відпрацьовує гроші Кремля. Ми звертаємося до усіх дипломатів, представників дипломатичних відомств, які будуть бачити і чути наш протест. Ми закликаємо припинити політичні репресії в Україні”, – наголошує Софія Федина.

Народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Володимир В’ятрович застеріг, що переслідування опозиції можуть спонукати Путіна вдатися до агресивних дій проти України.

“Починаючи з 2019 року, і особливо цього року продовжуються репресії проти тих, хто став на захист України в 2014 році, проти тих, хто на своїх плечах втримав незалежність України. Чимало волонтерів, військовиків вже стали жертвами цієї політичної репресії. Але Зеленському цього замало, зараз він вирішив залякати, дискредитувати того, завдяки кому Україна втримала свою незалежність у 2014 році – п’ятого Президента Петра Порошенка. Людину, завдяки якій ми втримали російську агресію в найважчій її фазі, людину, завдяки якій відродилася армія, завдяки якій ми мали внутрішню консолідацію суспільства і зовнішньополітичну підтримку. Цю людину зараз Зеленський, який уникав мобілізації, намагається звинуватити у державній зраді”, – каже Володимир В’ятрович.

За його словами дії чинної влади – це державна зрада:

“Те, що робить Зеленський, і є державною зрадою, тому що він руйнує внутрішньополітичну консолідацію, підтримку України світом, він таким чином спонукає до більш активних дій Путіна. Путін прекрасно розуміє, що Україна авторитарна, з таким вождем на чолі, як Зеленський, буде завжди слабкою країною. І така слабка країна завжди буде легкою мішенню для Путіна. Кроки, які ми бачимо зараз, переслідування політичної опозиції, які вилилися у формування абсурдного звинувачення в держзраді Порошенку, саме ці кроки спонукають Путіна вдатися до агресивних дій проти України. І це робиться руками Зеленського”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry