“Нічний директор” Бурштинської ТЕС отримав відзнаку заслуженого енергетика України

Автор: Зелінська Тетяна

20 Кві, 2024 18:14

Поділитись публікацією
“Нічний директор” Бурштинської ТЕС отримав відзнаку заслуженого енергетика України

Ігор Підхомний працює на посаді, яка в енергетичних колах називається «нічний директор», адже в її функціоналі – керування оперативним і ремонтним колективом ТЕС вночі, коли денний персонал уже не на робочих місцях.

Читайте також: Прикарпатець Ігор Підхомний став заслуженим енергетиком України

Про це пише “Галка” з посиланням на сторінку Бурштинської ТЕС.

Разом із начальниками зміни експлуатаційних підрозділів, старшими машиністами та машиністами блоків Ігор Підхомний контролює роботу всього обладнання ТЕС, щоб станція несла необхідне навантаження, і швидко приймає рішення у випадку непередбачуваних ситуацій.

«Тут щодня трапляється щось нове, непрогнозоване, особливо зараз, в час війни. І часто, протягом 1-2 хвилин, ти маєш прийняти складне рішення, за яке несеш повну відповідальність.

Під час одного з ракетних ударів ми отримали такі пошкодження, що блоки не мали куди видавати електроенергію, і довелося їх швидко вимкнути, щоб наше розподільче обладнання не сплавилося. А останні обстріли були взагалі жахливими й дуже руйнівними для нас, на жаль. Якби не зв’язок ТЕС із центральним диспетчером, який ми тримаємо 24/7, та наша єдина з Європою енергосистема, українська мережа могли б не втриматися» – каже Ігор Підхомний.

За свій багаторічний досвід, ефективність та професіоналізм, який дозволив енергетику створити потужну команду з працівників оперативного персоналу ТЕС, Ігор Підхомний отримав почесне звання «Заслужений енергетик України».