Нідерланди дають Путіну останній шанс

Автор: Людмила Баран

20 Jul, 2014 15:38

Поділитись публікацією
Нідерланди дають Путіну останній шанс

Голландський прем’єр-міністр Марк Рютте після телефонної розмови з президентом Росії сказав, що Нідерланди дають президенту РФ останній шанс виправитися.

Марк Рютте заявив: вимагає, щоби Москва негайно вплинула на сепаратистів, щоби ті допустили до місця падіння літака слідчих і припинили знущання над тілами загиблих. Прем’єр Нідерландів, що втратив у катастрофі майже дві сотні співвітчизників, заявив – його рішучість поділяють Німеччина, Австралія та Велика Британія, пише 5 канал.

Британський міністр закордонних справ, зі свого боку, заявив – Росія має лічені години, щоби виконати зобов’язання перед світом. “Уся міжнародна спільнота об’єдналася. і справа не у протистоянні Заходу та Росії: ми вимагаємо належного доступу до місця падіння літака, гідного поводження з тілами жертв та збереження усіх доказів. Росія повинна вплинути на сепаратистів і увесь світ стежить, чи виконає вона свої зобов’язання у найближчі години”, – повідомив Філіп Геммонд.

Нагадаємо, за сьогоднішніми підсумками розслідувань спецслужб та матеріалів вільної преси стає усе зрозуміліше, що за терактом стоїть саме Путін. Підконтрольні йому бойовики на місці трагедії зараз розкрадають речові докази та просто цінні речі, і вивозять тіла загиблих, унеможливлюючи роботу слідчих.