«Ніхто не одинокий на Різдво»: переможець «Голосу Країни» Лазановський дає благодійний концерт у філармонії

Автор: Турій Роман

09 Dec, 2021 09:11

Поділитись публікацією
«Ніхто не одинокий на Різдво»: переможець «Голосу Країни» Лазановський дає благодійний концерт у філармонії

28 грудня Сергій Лазановський, також відомий як Ridnyi, запрошує франківців та гостей міста на свій концерт «Ніхто не одинокий на Різдво».

Читайте також: Переможець "Голосу країни" франківець Сергій Лазановський новою піснею б'є рекорди (ВІДЕО)

Благодійний концерт відбудеться у Івано-Франківській обласній філармонії. Прозвучить нова різдвяна програма, що складається з відомих колядок та авторських пісень на різдвяну тематику, над якими артист працював останніх пів року.

Лейтмотивом концертної програми є нова пісня Сергія «Додому на Різдво», частина якої ще до релізу треку заповнила мережу відео українців, котрі повертаються здалека до рідної хати. В соцмережах трек вже називають гімном тих, хто далеко від дому.

«Мені дуже хочеться, щоб, слухаючи новий трек, кожна людина згадувала рідний дім. Де чекають і люблять. А, якщо навіть нема такого дому, щоб ми разом показали, що ми, українці, — всі рідні. Ми є один в одного. І ніхто не одинокий на Різдво, — каже Сергій. — Також, звісно, хочу зарядити гостей концерту святковим настроєм. Приходьте, дуже чекаю на зустріч з кожним»

Благодійна мета концерту — допомогти відділенню онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Частину коштів, вилучених від продажу квитків, буде спрямовано на потреби відділення. Ті, хто захочуть підтримати додатково, протягом концерту зможуть здійснити пожертву у спеціальні скриньки.

Сергій Лазановський — виконавець, автор пісень, переможець 11 сезону талант-шоу «Голос країни». Після шоу артист активно займається творчістю, гастролює не тільки Україною, але й Європою, випускає кліпи та треки. Один з яких буде презентовано під час концерту.

Гостями заходу будуть також виконавці продюсерського центру Star Team: гурт 7TEEN’S, INSHI, TAYNA, DARIKA, Діана Бігун.

Коли: 28 грудня.
Де: Івано-Франківська обласна філармонія.