Ніхто не знав, що так станеться, – у міськраді пояснили, як їм вдається класти бруківку попри заборону уряду

Автор: Вадим Войтик

07 Вер, 2022 14:35

Поділитись публікацією
Ніхто не знав, що так станеться, – у міськраді пояснили, як їм вдається класти бруківку попри заборону уряду

Урядова заборона на капітальні видатки не завадила владі Івано-Франківська відновити капітальний ремонт вулиці Крушельницької. Там передбачено укладання бруківки. 

За словами секретаря міської ради Віктора Синишина під час відновленого капітального ремонту вже замінили каналізаційні мережі.  

“Будемо сподіватися, що до зими цей шматок вулиці буде дороблений. Ніхто не знав, що так станеться, а виявилося, що ця вулиця простояла пів року в очікуванні змін.”

Загалом роботи з капітального ремонту вулиці Крушельницької передбачають заміну водопроводу, встановлення світильників, велопарковок, лавок, садіння дерев, посів трави і влаштування біля 1000 кв.м простої та гранітної бруківки.

При цьому Синишин не заперечує, що капітальні видатки через війну зупинені, і казначейство їх не пропускає. 

“Станом на зараз всі капвидатки заблоковані. І це не тільки з мостом. Багато було планів, зокрема, і щодо ремонтів доріг… Люди потроху починають забувати, що в нас ще триває війна. Їх вже дедалі частіше турбують ями на дорозі, ремонт у під’їзді. Так, є правильні запитання, скажімо, про перехід на автономне опалення (який теж не фінансується через урядову заборону – ред.).

Першочергово пропускаються всі соціальні виплати. А вже потім фінансуються захищені статті, зарплати, а також обладнання, яке підпадає під потреби армії, – стверджує Синишин.

Нагадаємо, як з’ясувала “Галка”, рішення уряду не завадило мерії відновити ремонт і благоустрій дворів. Для цього капітальний ремонт у документах перейменували на поточний. Вочевидь та ж історія з ремонтом вулиці Крушельницької.   

Читайте також: Франківська мерія “кинула” підрядника на розпіареному ремонті вул. Крушельницької?