Ніколи не розумів людей, які кажуть, що наш ютуб маленький, – відомий український блогер Тайлер Андерсон (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

18 Jan, 2023 19:08

Поділитись публікацією
Ніколи не розумів людей, які кажуть, що наш ютуб маленький, – відомий український блогер Тайлер Андерсон (ВІДЕО)

Тайлер Андерсон (Олексій Шкробинець) – автор YouTube-каналу GeekJournal – розповів про ситуацію на українському ютубі до і під час війни, й наскільки ситуація в його рідному Запоріжжі впливає на продукування контенту.

Читайте також: Україна мені щось дала і я їй винен, — лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя про рішення йти на фронт (ВІДЕО)

Про це та інше Андерсон розповів у свіжому випуску ютуб-проєкту “Розмова” ведучому Сергію Лиховиді.

– Чим надихався на створення ютуб-каналу й чи не дивився у сторону російського контенту?

– Це було близько семи років тому. І, певна річ, я дивився російський ютуб й багато. Мабуть, через мовний бар’єр, бо я знав англійську на рівні текстової й не міг сприймати на слух.

У російському ютубі немає душі – фальшива дороговизна.

Але почав докладати зусилля й зрозумів, що російський ютуб – це суцільний плагіат. Тому останні років чотири моїм вибором був американський ютуб.

Вони можуть зняти відео на телефон, звук записати на той же телефон і відео буде класне – попри те, що там точно буде поганий звук. Тому що люди у кадрі щирі.

– Тобі подобається те, що зараз коїться в українському ютубі?

– Так. 

У нас дуже багато контенту було й до цього (війни – ред.). Я ніколи не розумів людей, які кажуть, що наш ютуб маленький, тісненький.

Якщо порахувати відео тільки ті, де люди вийшли на якусь планку – вийде доба бінджвотчінг (безперервний перегляд. Частіше термін використовують до серіалів – ред.).

Зараз його супербагато й можна перебирати. Я вірю у пресвяту конкуренцію й вона робить добро, стимулює людей рухати сракою й робити щось.

– Чи впливає на виробництво і кількість контенту той факт, що ти знаходишся у Запоріжжі (рідне місто Тайлера – ред.), де постійні обстріли, стрес і те, що не сприяє творчому процесу?

– Звісно, що спочатку був шок, але потім, не те що звикаєш, а скоріше пристосовуєшся. Почалися відключення і простіше всього сказати, мовляв, все, у нас немає світла, у нас на цьому все зав’язано, нічого робити не будемо. Але ми почали більше пристосовуватися і Юліана – наша монтажниця – монтажить відео вночі. Тому мені зараз дуже сильно пече, що ми випускаємо ролики як завжди, наносячи собі шкоду, а люди кажуть, що цих роликів немає.

А загалом, ми стали швидше реагувати на якісь речі. Ми пристосувалися до нових умов, відповідно, коли повітряна тривога, то ми йдемо в умовно безпечне місце, коли немає світла, то ми переходимо на ноутбуки – позакуплялися батареями й так далі.

Більше – у відео:

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.