Німець з казахським корінням привіз в Івано-Франківськ авто для АТО і допомогу переселенцям зі Сходу (ФОТО)

Автор: Турій Роман

10 Sep, 2014 14:10

Поділитись публікацією
Німець з казахським корінням привіз в Івано-Франківськ авто для АТО і допомогу переселенцям зі Сходу (ФОТО)

Олександр Фукс – уродженець Росії та мешканець Казахстану, який з 1989 року живе в Німеччині. Сьогодні, 10 вересня, він з волонтерами пригнав до Івано-Франківська два автомобілі швидкої допомоги та один позашляховик.

Читайте також: Як у Франківську виявляли холеру (ФОТО)

 Акцію допомоги Олександр здійснив у координації з Червоним Хрестом. До Івано-Франківська приїхав, тому що раніше мав тут бізнес-проект. У Німеччині чоловік просто звернувся до своїх знайомих, так вже вчинила і його дружина. В підсумку вдалося зібрати чимало одягу та інших необхідних для побуту речей. Частину з них він залишив для переселенців, котрі знайшли прихисток на Прикарпатті. Волонтер зізнається – переважно допомагали німці. Адже вихідці з Росії та Казахстану все ще перебувають під інформаційним впливом російських ЗМІ

“Скажу чесно, мало хто знає в Німеччині, що в Україні війна. Для багатьох це була новина. Тай росіяни і казахи вважають, що події з ДНР і ЛНР – це внутрішні проблеми України. Їх навіть в Німеччині зомбує російське телебачення. Тому більше допомагали німці.”

Автівки ж Олександр з своїми напарниками-волонтерами відправить в зону АТО. Швидкі підуть на потреби спеціалізованих міліцейських формувань. Позашляховик отримає добровольчий батальйон “Азов”. Його вже прийняв івано-франківський боєть-азовець Руслан Ганущак:

“Майже на кожній операції “Азову” стається пошкодження або втрата автомобіля. Тому потреба у новому транспорті є завжди”, – додав боєць добровольчого батальйону.

Волонтери вирушать у зону АТО вже сьогодні вночі.