Німецьке озеро учергове намагаються передати під спорткомплекс

Автор: Вадим Войтик

18 Jun, 2014 22:25

Поділитись публікацією
Німецьке озеро учергове намагаються передати під спорткомплекс

Міська влада планує передати в оренду 1,5 га землі для будівництва спортивного комплексу неподалік так званого Німецького озера в Івано-Франківську. Орендар визначатиметься на аукціоні. 

Про це повідомив начальник управління земельних відносин МВК Кирило Обладан на засіданні комісії з питань планування фінансів, цін та бюджету, – пише Курс.

За словами голови комісії Романа Онуфріїва, раніше мова йшла про продаж цієї ділянки під будівництво спорткомплексу для футбольного клубу «Ураган».

«Вони хотіли викупити, але для них задорого. З часом викуплять, за років п’ять-сім», – сказав Обладан.

При цьому він зазначив, що ті, хто хотів викупити цю ділянку, зараз є учасниками торгів за її оренду.

«Вони виграють з однієї простої причини, тому що цільове призначення землі – спорткомплекс. Вони, можливо, будуть єдині учасники конкурсу. Можливо, технічно поставлять другого учасника. Треба розуміти, що це будівництво спортивного комплексу для окремо взятої команди», – відзначив Онуфріїв.

Втім, депутат міської ради Олег Коржак зазначив, що фізичної культури в Івано-Франківську немає, тому такі ініціативи потрібно підтримувати.

«Нехай вони стартують з того, що в них є інтереси цієї команди. Ніколи в житті цей комплекс не буде виключно монопольним, його треба буде утримувати. Якщо хтось в наш час щось подібне хоче будувати, їм треба руки цілувати», – сказав Коржак.

Нагадаємо, ініціатором та співзасновником клубу є ВАТ “Прикарпаттяобленерго”. Також серед засновників клубу – міська влада та УМВС України в Івано-Франківській області.