Ніщо не зможе убезпечити хабарника від відповідальності – Столярик

Автор: Турій Роман

30 Тра, 2014 07:07

Поділитись публікацією
Ніщо не зможе убезпечити хабарника від відповідальності – Столярик

«У мене чітка позиція –  перед законом рівні усі і ніщо не зможе убезпечити хабарника від відповідальності. Жодних домовленостей про застосування злочинних схем в оподаткуванні, безкомпромісна позиція у питаннях ліквідації будь-яких корупційних проявів та недопущення протиправних дій у діяльності органів доходів і зборів».

Читайте також: Фіскалами Прикарпаття відтепер керуватиме Микола Магулій, Ірина Столярик очолила податкову службу області

Про це заявив заявила в.о. начальника Головного управління Міндоходів в області Ірина Столярик під час зустрічі з представниками громадськості».

За її словами, важливим є громадський контроль над діяльністю органів доходів і зборів. З цією метою найближчим часом заплановано проведення низки особистих зустрічей керівника відомства з представниками громадськості та бізнесу.

«Громадяни можуть звертатися безпосередньо до мене та повідомляти про недоліки в роботі податкової. Крім того,  працює особиста електронна скринька – [email protected]. Кожному зверненню я приділю особливу увагу, адже мені важливо розуміти усі проблеми платників та оперативно їх вирішувати», – запевняє Ірина Столярик.

Теги: