Ніякого смарта немає, – Войтик про “розумне” місто Марцінківа

Автор: Зелінська Таня

30 Лип, 2019 12:49

Ніякого смарта немає, – Войтик про “розумне” місто Марцінківа

На думку члена міського виконавчого комітету, громадського діяча Вадима Войтика, у Франківську немає ніякого Smart city.

Читайте також: Марцінків закликав не платити земельний податок. Поки що

На своєму офіційному сайті міський голова Руслан Марцінкв доповів, що Івано-Франківськ є одним з лідерів України у сфері впровадження концепції Smart city. За його словами, у місті діє 64 електронні сервіси, інформує «Галка».

Натомість Войтик на своїй сторінці у Facebook написав, що ніякого Smart у Івано-Франківську нема.

«Вчергове в мерії Івано-Франківська похвалилися електронними досягненнями. Мовляв, будуємо розумне місто. Так от, за посиланням написана брехня. Бо ніякого Smart нема. Більше того, і не буде», – пише Войтик.

За його словами, всі елементи так званої єдиної платформи – просто набір сайтів та баз, які між собою не мають нічого спільного. У ЦНАПів – одна, в управлінь – інша, в КП – третя. За внесеними даними не проводиться жодного аналізу, отримана та навіть зареєстрована інформація не працює на жодні висновки.

«Я вже писав про абсолютно провалений мерією проект Муніципального реєстру. І пояснював для чого він був і є потрібний. Аби в цьому переконатись, просто спитайте будь-кого з муніципалітету: скільки людей мешкає на Пасічній? Відповіді місто не має. Будувати садки і школи, запускати маршрути за принципом “мені тут люди скаржились” – це як мінімум не правильно.

Згаданий в кінці проект електронного квитка аналогічно провалений. Він мав бути з 1 січня, потім з 1 червня. Тепер вже і не знаю. Бо навіть як буде – то буде щось саме по собі, без ніяких тобі смартів. Так, аби освятити і запустити. Зрештою, про це я розкажу пізніше детально», – підсумовує Войтик.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry