Норвегія достроково стала переможцем медального заліку Олімпіади-2022

Автор: Зелінська Таня

19 Feb, 2022 21:18

Норвегія достроково стала переможцем медального заліку Олімпіади-2022

На Зимовій Олімпіаді-2022 у Пекіні достроково визначився переможець медального заліку. За день до закінчення змагань норвежці остаточно гарантували собі перемогу.

Наразі Норвегія здобула 15 золотих, 8 срібних та 12 бронзових медалей, інформує “Галка” з посиланням на “Суспільне”.

Головним її опонентом у боротьбі за медальний залік були німецькі спортсмени. Перед змагальним днем 19 лютого вони поступалися норвежцям з показником у п’ять медалей, але зберігали математичні шанси на те, щоб обійти суперника. Але німцям це не вдалось.

Таким чином Норвегія достроково гарантувала собі перемогу у медальному заліку. Жодна зі збірних, що йдуть позаду неї, її вже не випередять.

У Німеччини наразі 10 золотих, 7 срібних та 5 бронзових медалей. У США — 8+9+6 відповідно.

Досягнення норвежців на Олімпіадах

Норвегія вдев’яте стає переможцем медального заліку Зимової Олімпіади. І вдруге поспіль: у 2018 році норвежці лише завдяки більшій кількості срібних нагород випередили Німеччину.

Крім цього, Норвегія продовжує утримувати лідерство за кількістю перемог у медальних заліках Зимових Олімпіад. Найближчого переслідувача — Німеччину — вона випереджає на шість перемог.

Найбільшу кількість медалей Норвегії на Олімпіаді-2022 принесли два біатлоністи: Йоганнес Бьо та Марте Олсбю Ройзеланд. Причому Бьо завдяки чотирьом золотим медалям повторив одразу кілька рекордів Зимових Олімпіад.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry