Норвежець поскаржився на стілець IKEA, в якому застрягли його геніталії

Автор: Єва Жасминова

07 Sep, 2016 18:00

Поділитись публікацією
Норвежець поскаржився на стілець IKEA, в якому застрягли його геніталії

Житель норвезького міста Алта Клаус Йорстад прославився в Facebook, поділившись своїм досвідом використання стільця популярного шведського бренду IKEA. Чоловік встановив предмет меблів (модель Marius) у себе в душі, щоб митися сидячи, оскільки у нього боліло коліно.

Однак покупець не врахував деякі нюанси, пов’язані з особливостями дизайну даної моделі і властивостями людського тіла. Справа в тому, що в сидіння стільця були круглі отвори. Коли чоловік роздягнувся і сів на табурет, то його геніталії провалилися в ці дірки.

Після закінчення водних процедур норвежець спробував встати, але не вийшло. Виявилося, що під впливом теплої води його тіло нагрілося і частини, що потрапили в дірки, збільшилися і міцно застрягли в виробі. Спроби звільнитися ні до чого не привели. На щастя, норвежець згадав про закони фізики і вирішив вибити клин клином, включивши холодну воду. Після невеликого очікування, це спрацювало і він нарешті зміг вивільнитися.

Свої пригоди зі стільцем норвежець описав в гумористичному пості, який розмістив на сторінці IKEA в Facebook. При цьому, щоб нікого не бентежити згадуванням статевих органів, він замінив їх назви морськими метафорами. Зокрема, чоловік називає свій пеніс “шкіпером”, а яєчка – “двома матросами”. На завершення розповіді він з іронією цікавиться у IKEA, чи доступний цей стілець в іншому кольорі.

Забавна публікація привернула увагу користувачів соцмережі. Всього за добу її перепостили близько 12 тис. разів. Крім того, запис набрав 25 тисяч “лайків” і більше п’яти тисяч коментарів. Один з найбільш помітних коментарів залишили представники самої IKEA. Вони порадили норвежцю прибрати стілець з душу. “Якщо ж ви вирішите залишити його там, то переконайтеся, що ви добре одягнені під час наступної морської екскурсії”, – порадили в компанії, використовуючи застосовану норвежцем морську тематику.