Нова розмітка на Тролейбусній стане ще новішою

Автор: Застава Максим

13 Aug, 2022 13:17

Поділитись публікацією
Нова розмітка на Тролейбусній стане ще новішою

На вулиці Тролейбусній буде нова схема організації дорожнього руху.

Читайте також: Затягнули паски: Марцінків і його 10 заступників встановили собі 100% доплати на 2023 рік

Про це повідомив заступник міського голови Івано-Франківська Михайло Смушак, передає “Галка“.

З головного, каже Смушак, на цій вулиці з’явиться ще одна виділена смуга для руху громадського транспорту в місті Івано-Франківськ.

“Це давно було на часі, адже саме на вулиці Тролейбусній знаходиться Депо і дуже важливо, щоб тролейбуси та автобуси не втрачали тут час у заторах”, – ділиться заступник мера.

Згідно з проєктом буде також нанесено нову дорожню розмітку, впорядковано місця для паркування. Виділена смуга для автобусів і тролейбусів буде протяжністю 500 м, від перехрестя з вулицею Хіміків до магазину “Плюс” біля Ліцею №18.

“Із запланованих нововведень слід звернути увагу також на те, що практично на всій протяжності вулиці буде дві повноцінні смуги руху загального користування. Таке рішення дозволить суттєво скоротити затори в ранкові години пікового навантаження, які були чи не найбільшою проблемою даної вулиці”, – додає Смушак.

Про початок робіт зі зміни схеми руху повідомлять додатково.

Нагадаємо, кілька років тому мерія вже презентувала нову схему руху по вул. Тролейбусній. Тоді тут з’явилися додаткові пішохідні переходи, велосмуга та зона платного паркування.


Теги: