Нове КП “Комфортний дім” поглинуло “Теплий дім” та “Дирекцію замовника”

Автор: Зелінська Тетяна

28 Січ, 2021 14:12

Поділитись публікацією
Нове КП “Комфортний дім” поглинуло “Теплий дім” та “Дирекцію замовника”

В Івано-Франківську з’явилося нове комунальне підприємство “Комфортний дім”, яке поглинуло КП “Теплий дім” та “Дирекцію замовника”. 

28 січня в Івано-Франківську триває пленарне засідання 4-ї сесії Івано-Франківської міської ради, інформує “Галка”. На початку засідання відзначили пілота та юних спортсменів (ФОТО). Також франківські депутати просять Зеленського дозволити стоячі місця у громадському транспорті.

Своїм рішенням Івано-Франківська міська рада перейменувала КП «Управляюча компанія “Затишний Дім”» на КП «Управляюча компанія “Комфортний дім”» Івано-Франківської міської ради. КП “Теплий дім” та КП “Дирекція замовника” припинили свої діяльність шляхом приєднання до КП «Управляюча компанія «Комфортний дім» Івано-Франківської міської ради.

На засідання сесії затвердити в новій редакції статут комунального підприємства «Управляюча компанія «Комфортний дім». Додамо, що проєкту рішення про статут підприємства на сайті міської ради немає, однак “Галці” вдалося його отримати його за цим посиланням: ComfortDim .

Як повідомляла “Галка” раніше, новій фірмі виділили 10 мільйонів гривень з міського бюджету. КП «Затишний дім» обслуговуватиме житловий фонд теперішніх «Теплий дім», «Дирекції замовника» та будинків, які були на балансі приватника «Балтія сервіс».

“ЗА” проголосували 33 депутатів. Шість депутатів було “проти”, а один – “утримався”.