Нове обладнання отримала Калуська центральна лікарня (ФОТО)

Автор: Застава Максим

27 Dec, 2021 11:36

Поділитись публікацією
Нове обладнання отримала Калуська центральна лікарня (ФОТО)

Коштом міського бюджету в урологічне відділення медичного закладу придбали операційний резектоскоп.

Операційний резектоскоп — це ротаційний комплект призначений для трансуретральної електрорезекції тканин струмами високої частоти при аденомі передміхурової залози і різних новоутворень в порожнині сечового міхура, а також для припікання судин, що кровоточать під візуальним контролем, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

Вартість резектоскопа склала 180 тисяч гривень, які були виділені з міського бюджету.

Лікар-уролог Ярослав Мороз зазначив, що попередній апарат був у користуванні 11 років. І коли вийшов з ладу, то виникла необхідність у придбанні нового, скільки була велика кількість звернень пацієнтів. Апарат дозволить збільшити час проведення операції при потребі, минаючи всі ускладнення. Загалом упродовж року здійснюється від 40 до 65 операційних втручань такого типу.

Також операційний блок поповнився новим сучасним лазерним коагулятором німецького виробництва, який дозволяє під дією високих температур розрізати тканини та одночасно “зпаювати” пошкоджені судини, зупиняючи кровотечу. Це скорочує тривалість оперативних втручань та зменшує крововтрату.

Коагулятор вартістю 450 тисяч гривень Калуська ЦРЛ придбала власним коштом.