Нове приміщення отримав франківський центр реабілітації для “особливої” молоді (ФОТО)

Автор: Застава Максим

01 Лип, 2020 14:39

Нове приміщення отримав франківський центр реабілітації для “особливої” молоді (ФОТО)

У Франківську 30 червня відкрили нове приміщення міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Дивосвіт» на вулиці Галицька 98. Відтепер заклад працюватиме у двох приміщеннях – тут та на Військових Ветеранів.

Читайте також: Це вже попахує політичною доцільністю: мер Франківська про поділ на "коронавірусні" зони

Центру вже 12 років і його вихованцями є 35 осіб віком від 18 до 35 років з функціональними обмеженнями. Сучасне приміщення дозволить проводити ще більше навчань та заходів для цих людей, йдеться на сайті міського голови.

Т.в.о. керівника закладу Юлія Кушнір розповіла, що нове приміщення передбачає можливість спортивної реабілітації, адже тут встановлено тренажери та спеціальне обладнання. Також частина закладу передбачає тренінгову діяльність – тут встановлено сучасну мультимедійну дошку. За словами керівника, це для вихованців справжнє ноу-хау й вони дуже задоволені роботою з нею. Крім цього, планують проводити різноманітні майстер-класи, вечірки та інше.

Також тут обладнано відпочинкову зону. Адже вихованцям центру важко довго займатися однією справою, це їх дуже виснажує. Тому є місце, де вони просто можуть попити чаю, поспілкуватися та відновити свої сили.

«Дивосвіт» давно потребував нового приміщення. Тепер у співпраці з підприємцями міста його в короткі терміни вдалося відкрити. Дякую колективу, який щодня з ними працює. Також дякую депутатам міської ради Андрію Строїчу та Роману Харуку за опіку над закладом. Це особливі діти і їм потрібна наша увага», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry