Нове вдосконалене відділення «Оксфорд медікал» відкрили в Івано-Франківську (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

21 Лис, 2017 19:42

Нове вдосконалене відділення «Оксфорд медікал» відкрили в Івано-Франківську (ФОТО)

21 листопада в Івано-Франківську відкрили друге відділення приватної медичної клініки “Оксфорд Медікал”.

Читайте також: «Сагринь»: Порошенко надав потужну моральну підтримку українцям, які проживають у Польщі, – Риботицька (ВІДЕО)

Медичний центр «Оксфорд Медікал» є одним із небагатьох лікувальних закладів в Україні, що спеціалізується виключно на сучасних малоінвазивних методах лікування. Тут працюють висококваліфіковані лікарі різних спеціальностей. Пацієнтам надають послуги найвищої якості, створюючи для них максимально комфортні умови.

Ідея відкрити ще один центр виникла навесні 2017 і була зумовлена тим, що клініка, яка вже успішно функціонує у місті протягом майже чотирьох років, перестала справлятися з тим потоком пацієнтів, який залучили.

«Ми надаємо якісні послуги і далеко не на останніх позиціях в Івано-Франківську. Збільшивши кількість лікарів, ми зіткнулися з ситуацією, коли нам не вистачало і кабінетів, і можливостей поставити те унікальне обладнання, яке привозимо. Тому й виникла потреба в розширенні», – зазначає директор приватного медичного центру «Оксфорд медікал» Олег Галущак.

Починали роботу у місті з чотирьох відділень: урології, гінекології, проктології й загальної терапії. Зараз є і сімейні лікарі, гастроентерологи, ендокринологи. З часом планують створити відділення офтальмології.

«Також нам не зовсім цікаво працювати виключно на поліклінічному рівні, особливо зараз, коли стартувала медична реформа. Тому плануємо стаціонарне відділення, адже не планувати його зараз – це недалекоглядно», – ділиться Галущак.

Зараз в обох медичних центрах працює близько 60 спеціалістів.

«Кабінети світлі, просторі, приємні для людей. Пацієнти задоволені, тому що є можливість пройти обстеження у кращих умовах, прийти, записатися на певну годину, і лікар обстежить, одразу і кардіограму зробить, і УЗД за потреби. Також є можливість консультації суміжних спеціалістів», – зазначає кардіолог медичного центру з 10-річним стажем Оксана Гавриш.

Працюють лікарі в «Оксфорт медікалі» на унікальному спеціалізованому обладнанні. Наприклад, в урологічному відділенні є Tempro – один із апаратів, який широко використовується для лікування захворювань простати. В Україні він окрім Франківська є лише в Запоріжжі.

Принцип лікування полягає у тому, що використовується спеціальний радіохвильовий датчик, де обирається режим у залежності від ураження передміхурової залози. Маніпуляція є нетравматичною.

Такий метод лікування на сьогодні є високоефективним. Використовується в Ізраїлі, Нідерландах, Франції, розповідає уролог Володимир Тріщ.

Нове відділення «Оксфорд медікал» знаходиться за адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, 93А

Телефон: +38 (067) 3 777 299, +38 (050) 3 777 299.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...