Нові автомобілі отримали амбулаторії Богородчанщини (ФОТО)

Автор: Застава Максим

04 Лис, 2019 14:39

Нові автомобілі отримали амбулаторії Богородчанщини (ФОТО)

Два автомобілі отримало комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Богородчанської районної ради. Згодом отримає ще два. Машини направлять в амбулаторії сіл Іваниківка, Яблунька, Пороги та в амбулаторію села Маркова, яка поки що в стадії будівництва.

Читайте також: Сьома жертва COVID-19 на Прикарпатті - 72-річна жінка з Калущини

Освячення автомобілів та урочисті збори відбулися днями, у першу річницю з дня створення підприємства, пише пресслужба Івано-Франківської ОДА.

З цієї нагоди працівників центру привітав заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Чемний. Посадовець підкреслив, що створення центру первинної медичної допомоги не тільки покращило якість медичних послуг, але й матеріально-технічну базу медзакладів первинної ланки.

«Злагоджена робота влади та лікарів дає хороший результат. Доказом цього є також автомобілі, які сьогодні передали підприємству. Адже це значною мірою полегшить та покращить роботу лікаря», – підкреслив Чемний.

Посадовець вручив подяку за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм директору КНП «Центр первинної медичної допомоги» Богородчанської районної ради Ларисі Курташ. Слід зазначити, що впродовж року існування Центру первинної медичної допомоги на його роботу не поступило жодної скарги. Крім того, загальні показники якості надання медичної допомоги населенню району за останній рік істотно покращилися.

У перспективі автомобілі отримають й інші амбулаторії Богородчанщини, а першочерговим завданням на сьогодні є впровадження в районі телемедицини.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry