Нові подробиці справи Чупірчука: хабар давали за фальшивий конкурс з оренди

Автор: Вадим Войтик

13 Бер, 2015 13:07

Поділитись публікацією
Нові подробиці справи Чупірчука: хабар давали за фальшивий конкурс з оренди

Керівник Фонду комунальної власності Івано-Франківська Богдан Чупірчук вимагав хабар за проведення конкурсу з надання муніципальних приміщень в оренду під одного учасника. Хабародавцем нібито виступав один з керівників Центру сучасного мистецтва.

Читайте також: Прикарпатські тхеквондисти змагаються на Чемпіонаті Європи в Естонії

Про це повідомляють джерела “Галки” у правоохоронних органах.

Богдан Чупірчук та директор стадіону “Рух” Іван Слюсар неодноразово заявляли про непривабливість приміщень стадіону для оренди. В цьому ж зв’язку на недавній сесії міської ради було припинено договір найму одного з приміщень на стадіоні.

Втім, інтерес до галереї під трибунами виявили львівські підприємці, які через відомого іванофранківця запропонували винайняти ці приміщення. У свою чергу пан Чупірчук нібито гарантував проведення конкурсу з зафіксованим цільовим призначенням, що гарантувало перемогу саме зацікавленому заявнику.

Цікаво, що відповідна практика проведення конкурсів з питань оренди діяла в Івано-Франківську віддавна.

Джерела “Галки” твердять, операція правоохоронців тривала кілька тижнів.

Оголошення про конкурс з’явилось в останньому номері газети “Західний кур’єр”. Нежитлові приміщення площею 146,5 кв.м запланували передати “під картинну галерею”.

оголошення чупірчук

Як повідомляла “Галка”, на “гарячому”, під час отримання хабаря працівниками УБОЗу було затримано директора міського Фонду комунального майна в Івано-Франківську Богдана Чупірчука. Пізніше деякі подробиці справи повідомила і прокуратура.