Нові робочі місця і збільшення присутності в ЄС: як працює підприємство з виготовлення пластику в Ямниці (ФОТО)

Автор: Застава Максим

04 Лис, 2019 13:48

Нові робочі місця і збільшення присутності в ЄС: як працює підприємство з виготовлення пластику в Ямниці (ФОТО)

Днями заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк відвідав ТОВ «Падана Кемікал Компаундс» у Ямниці, де ознайомився з його планами на майбутнє.

Читайте також: Стало відомо, хто судитиме матч "Прикарпаття" - "Оболонь Бровар"

Про це посадовець повідомив на сторінці у Фейсбук.

Підприємство спеціалізується на виробництві широкого спектру ПВХ композицій, що застосовуються у виробництві кабелю й провідникової продукції, підошви для взуття, ущільнювачів, гнучких профільних та медичних виробів.

“У планах підприємства – збільшення своєї присутності на ринках країн ЄС та нові інвестиції у збільшення обсягів виробництва, а відповідно і створення нових робочих місць”, – ділиться Романюк.

У 2018 році підприємством було реалізовано продукції на загальну суму 335,5 млн грн та було сплачено до бюджету 6,2 млн грн. На ТОВ «Падана Кемікал Компаундс» працює 64 працівника.

Під час робочого візиту були представлені виробничі лінії, лабораторія наукових досліджень, конкретизації якості сировини і готової продукції цього підприємства.

На підприємстві встановлені високопродуктивні виробничі лінії італійського виробництва, впроваджено систему управління якістю. Також йшлося про виробництво добавок до полімерів, технічний рівень якості виробництва продукції та структуру експорту підприємства.

У 2018 році була відкрита нова, сучасна технологічна лінія для виробництва сировини з виготовлення ПВХ. На реалізацію цього проекту інвестовано 15 млн євро.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...