Нові-старі австрійські тролейбуси вже курсують Івано-Франківськом (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

27 Жов, 2016 13:20

Поділитись публікацією
Нові-старі австрійські тролейбуси вже курсують Івано-Франківськом (ФОТО)

Сьогодні, 27 жовтня, на вулиці Івано-Франківська виїхали перші чотири  тролейбуси “MAN”. Вони курсують на маршрутах №1, №2, №6 та №7.

“Одразу зазначимо – поки що замість електронних маршрутовказівників будуть звичайні трафарети, які інформуватимуть пасажирів про назву маршруту. Однак ми працюємо над їм запуском та адаптацією під кирилицю. Позитивного результату очікуємо орієнтовно через місяць”, – повідомив на фейсбук-сторінці КП “Елктроавтотранс” його працівник Максим Сич.

Як повідомлялося раніше, підприємство закупило вісім  тролейбусів “Graft and Stift” на базі виробника “МАN”. Усі вони зчленовані – в народі “гармошки”.  Три з них є низькопідлоговими.

Двері у них відкриваються автоматично.  Для кращого інформування про це в салонах тролейбусів розмістили спеціальні інформаційні наліпки та записали звукові повідомлення.

Всі ці тролейбуси “дружні” для велосипедистів. На задньому майданчику кожного з них є окремий простір та кріплення, щоб користувачі “двоколісних” могли їх зручно транспортувати.

Як писала Галка, 10 жовтня відбувся тендер на 18 тролейбусів. Перших вісім з Австрії, інші з Чехії та Словаччини.

Решта з восьми машин  мають приступити до роботи з 1 листопада.