Нові вікна, вбиральні, класи: одну з найбільших шкіл міста відремонтували (ФОТО)

Автор: Застава Максим

07 Лют, 2020 09:39

Нові вікна, вбиральні, класи: одну з найбільших шкіл міста відремонтували (ФОТО)

У школі №10 завершили ряд капітальних ремонтних робіт. Це стало можливим завдяки програмі “Бюджет участі”.

Читайте також: Марцінків розповів, як рятуватиме економіку Івано-Франківська

Міський голова Руслан Марцінків разом з секретарем міської ради Віктором Синишиним 6 лютого відвідали заклад, аби перевірити стан виконання робіт.

В одній з найбільших за чисельністю шкіл Івано-Франківська, загальноосвітній школі №10, було здійснено комплексні ремонтні роботи за допомогою БУ, інших проєктів й за підтримки батьків учнів та випускників школи. А саме, оновлено вбиральні, замінено вікон, створено додаткові класи, відремонтовано актову залу, оновлено фоє, фасад школи та ін.

«Там де є ефективні керівники, де є активна батьківська громада – там і заклад виглядає краще. Це значить, що є взаємна допомога, взаємне розуміння. Дякую батькам за активність та закликаю і далі брати участь в програмі «Бюджет участі», – каже Марцінків.

Директор школи Руслан Куриндаш зазначає, що завдяки добудові додаткових класів вдалось розділити дітей на менші групи, що сприяє кращому засвоєнню інформації, а отже і якіснішому навчанню школярів.

«Завдяки Бюджету участі зроблено багато робіт у навчальних закладах. За 2019-ий рік в програмі взяло участь 7 шкіл, 7 дошкільних навчальних закладів та 2 позашкільні навчальні заклади. На цей рік планується збільшення кількості учасників проєкту БУ за рахунок збільшення фінансування», – каже заступник директора департаменту освіти та науки Віталій Крушельницький.

Депутат міської ради Віктор Синишин додає, що окрім ремонту санвузлів, добудови додаткових класів та проведених загальних ремонтних робіт було оновлено комп’ютерні класи та зроблено зал для танців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бюджет участі «пожирнішав»: мерія закликає франківців поборотися за 15 мільйонів для своїх ідей (ФОТО)

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry