Нові знання та знайомства: для старост громад Прикарпаття провели воркшоп

Автор: Єва Жасминова

13 Жов, 2021 20:53

Нові знання та знайомства: для старост громад Прикарпаття провели воркшоп

Нещодавно відбувся І воркшоп на тему в рамках навчальної програми «Кроки для старост 2021», яка проводиться за підтримки «U-LEAD з Європою».

На базі Регіонального офісу U-LEAD в Івано-Франківській області проходив воркшоп для старост із Івано-Франківської та Волинської областей. Модератором заходу був Максим Чопей, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування.

«Ми розпочинаємо проведення серію воркшопів для старост, які є учасниками навчальної програми «Кроки для старост 2021». Для нас важливо створити для старост одну спільноту, в якій вони зможуть ділитися досвідом та обмінюватися кращими практиками роботи старост», – підкреслив Максим Чопей.

Старости змогли ознайомилися з особливостями антикорупційного законодавства та правилами декларування доходів посадовими особами місцевого самоврядування.

Також під час практикуму учасники багато працювали в малих групах, в яких розв’язували низку завдань з юридичних та організаційних питань щодо призначення на посаду старост, звільнення, подання ними декларацій, обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

«Приємно брати участь у такому заході. Для мене важливо отримати нові знання, познайомитися із старостами з різних територіальних громад, а ще більше цікавлять кращі практики, які зустрічаються в роботі старост. Зазначу, що старостам в кожній області слід об’єднуватися задля розвитку громад та старостинських округів, тому дякуємо за таку можливість», – ділиться враженнями від воркшопу Ніна Хмелівська, староста із Старобогородчанської громади Івано-Франківської області.

Нагадаємо, що навчальна програма «Кроки для старост 2021» відбуватиметься онлайн і складається з 5 семінарів, 3 воркшопів та онлайн візитів до успішних старост українських громад. За результатами навчання старости матимуть змогу отримати сертифікат.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

 

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...