Новини футболу України і світу

11 Feb, 2021 15:16

У цій статті наші журналісти зібрали для Вас свіжі новини футболу. Читайте в цьому випуску: “Аталанта” зіграла внічию з “Торіно” (3: 3); захисник “Львова” Сергій Борзенко може продовжити кар’єру як любитель; Серхіо Рамосу чекає серйозна операція, і він вибув з ладу до квітня.

Футбол Італії. “Аталанта” не змогла здолати “Торіно” – 3: 3

В матчі чемпіонат Італії “Аталанта” зіграла з “Торіно”. Це був дуже напружений поєдинок, хоча для господарів він почався просто чудово.

З 14-ї по 21-у хвилину “Аталанта” забила 3 голи, і спокійно вела гру. Однак “Торіно” відповіла двома голами ще до закінчення тайму. У підсумку, “Бики” зрівняли рахунки, і гра закінчилася нічиєю.

Руслан Малиновський провів на полі 78 хвилин. Віктор Коваленко в матчі участі не брав.

• Бонаццоллі – 84 хвилина, 3: 3.

Раніше новини футболу писали, що голкіпер “Герти” прославився в матчі з “Баварією”, хоча його команда програла.

Новини футболу України: захисник “Львова” Сергій Борзенко може продовжити кар’єру на аматорському рівні

Досвідчений захисник Сергій Борзенко пішов з “Львова”, і зараз є вільним агентом. Він може продовжити кар’єру як любитель.

Зараз 34-річний футболіст проводить тренування в зимовому Кубку Єдності в складі “Вовчанська”. Цей клуб за підсумками осінньої частини сезону лідирує в одній з груп чемпіонату України серед аматорів.

Борзенко пішов з “Львова” в кінці жовтня 2020 го року. Раніше він грав за “Арсенал” (Харків), а також у складі “Полтави”, “Геліоса”, “Титану”, “Кременя”, “Олімпіка” і “Вереса”.

Також в новинах футболу писали, що Тайсон досі не йде з “Шахтаря” в “Інтернасьонал”.

Новини про футболістів: Серхіо Рамос буде прооперований, і повернеться в лад в квітні

Капітану “Реала” Серхіо Рамосу проведуть операцію на коліні. У нього давно почалися проблеми з меніском – ще з початку сезону.

Лікарі повідомили, що Рамос не повернеться на поле до квітня. Через проблеми з коліном Рамос пропустив останні 2 матчі “Реала” в Ла Лізі – проти “Арсеналу” і “Леванте”. Разом в поточному сезоні на рахунку 34-річного захисника вже є 3 голи і 1 результативна передача в 18-ти матчах у складі “Реала” у всіх турнірах.

Раніше преса писала, що в кінці сезону Рамос піде з “Реала”, і стане вільним агентом.